Rzuty

Arkas III
Rzut parter
Arkas III
Rzut poddasze
Arkas III
Rzut działki

Elewacje

Arkas III
Elewacja przód
Arkas III
Elewacja boczna
Arkas III
Elewacja boczna
Arkas III
Elewacja tył

Przekroje

Arkas III
Przekroje

Opis

Komfortowy i atrakcyjny projekt domu Arkas III to doskonałe rozwiązanie dla 4-6-osobowej rodziny. Arkas III z użytkowym poddaszem zadowoli inwestorów poszukujących projektu domu bez garażu. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Funkcji mieszkalnej dopełniają gabinet, spiżarnia oraz łazienka. Na poddaszu znajdują się trzy przestronne sypialnie oraz wygodna łazienka. Projekt dostępny w wersji z jednostanowiskowym garażem - Arkas I oraz z garażem dwustanowiskowym - Arkas II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop mieszany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 188 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 340 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.