Rzuty

Arizona III
Rzut parter
Arizona III
Rzut działki

Elewacje

Arizona III
Elewacja przód
Arizona III
Elewacja boczna
Arizona III
Elewacja boczna
Arizona III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Arizona III to parterowy dom dla dużej rodziny ceniącej komfort i ponadczasowy styl. Projekt wyróżnia się ciekawą bryłą oraz elewacją z kamiennej okładziny. W lewym skrzydle domu zlokalizowano strefę dzienną, na którą składa się salon połączony z jadalnią. Dwustronny kominek możemy użytkować zarówno w salonie oraz na zadaszonym tarasie. Otwarta kuchnia posiada praktyczną wyspę oraz dodatkową spiżarnię, która pomieści przetwory oraz sprzęty kuchenne. W części prywatnej zaprojektowano cztery sypialnie, dwie łazienki oraz garderobę. Wiatrołap sąsiaduje z pomieszczeniem gospodarczym, z którego przejdziemy do dwustanowiskowego garażu. Projekt jest dostępny w wersjach ze strychem i trzema sypialniami - Arizona i Arizona II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 341 000 zł 268 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 515 000 zł 399 000 zł 378 000 zł
Elementy zewnętrzne 43 000 zł 32 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.