Rzuty

Alita
Rzut parter
Alita
Rzut działki

Elewacje

Alita
Elewacja przód
Alita
Elewacja boczna
Alita
Elewacja boczna
Alita
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Alita jest projektem wyjątkowo reprezentacyjnego domu parterowego z dużym, dwustanowiskowym garażem. Do wnętrza prowadzi szeroki wiatrołap, w którym zaplanowano miejsce na dużą szafę. Lewe skrzydło domu to ciekawie zaaranżowana strefa dzienna. Kuchnia została tak zaprojektowano, aby swobodnie pomieścić nowoczesną, dużą wyspę. Znajdująca się tuż obok spiżarnia doskonale sprawdzi się jako schowek. Przestronny pokój dzienny z kominkiem połączony jest z jadalnią. Na szczególną uwagę zasługuje taras zaprojektowany pomiędzy dwoma skrzydłami domu. Zapewni to poczucie intymności podczas odpoczynku. Dodatkowo przy hallu zaprojektowano niewielką, ale w pełni funkcjonalną łazienkę. Część prywatna domu oddzielona jest osobnymi drzwiami. Znajdują się tam trzy sypialnie, w tym jedna z własną garderobą oraz duża, wspólna łazienka. W części gospodarczej zaprojektowano przestronne pomieszczenie gospodarcze oraz dwustanowiskowy garaż. Projekt jest dostępny w wersji z dodatkowym pokojem rekreacyjnym - Alita II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.