Rzuty

Alia
Rzut parter
Alia
Rzut poddasza
Alia
Rzut działki

Elewacje

Alia
Elewacja przód
Alia
Elewacja boczna
Alia
Elewacja boczna
Alia
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Alia to projekt parterowego domu dla 4-5-osobowej rodziny, w którym mamy możliwość adaptacji poddasza na dodatkowe pomieszczenia mieszkalne. Dom wyróżnia się nowoczesnym stylem i ponadprzeciętną funkcjonalnością. Przestronny salon, w którym zaprojektowano szerokie, pięknie doświetlające wnętrze przeszklenia oraz wyraźnie oddzielona jadalnia, tworzą strefę dzienną. Otwarta kuchnia wraz z praktyczną spiżarnią przypadnie do gustu każdej pani domu. W części prywatnej zaprojektowano dwie sypialnie oraz moduł rodziców, na który składa się sypialnia, łazienka i garderoba. Dodatkowo do dyspozycji mamy dwie łazienki. W strefie gospodarczej, do której prowadzi wejście z wiatrołapu, jest dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.