Rzuty

Agat
Rzut parter
Agat
Rzut poddasze
Agat
Rzut działki

Elewacje

Agat
Elewacja przód
Agat
Elewacja boczna
Agat
Elewacja boczna
Agat
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Agat to nieduży dom z poddaszem użytkowym idealny dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze zaplanowana została otwarta strefa dzienna, na którą składa się salon połączony z jadalnią i kuchnią. Atutem tego projektu jest kominek, który można użytkować zarówno w salonie jak i na zadaszonym tarasie. Na parterze znajduje się również łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Z przestronnego hallu prowadzą schody na poddasze, gdzie znajdują się trzy sypialnie, w tym jedna z własną garderobą oraz duża łazienka. Z dwóch pokoi na poddaszu możemy wyjść na przestronny balkon.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.