Rzuty

Afrodyta Multi-Comfort
Rzut parter
Afrodyta Multi-Comfort
Rzut działki

Elewacje

Afrodyta Multi-Comfort
Elewacja przód
Afrodyta Multi-Comfort
Elewacja boczna
Afrodyta Multi-Comfort
Elewacja boczna
Afrodyta Multi-Comfort
Elewacja tył

Przekroje

Afrodyta Multi-Comfort
Przekroje

Opis

Projekt domu Afrodyta Multi-Comfort to energooszczędny dom, zaprojektowany we współpracy z firmą Saint-Gobain, w standardzie Multi-Comfort, obejmującym podniesione parametry energetyczne, akustyczne i cieplne. Elegancki i komfortowy, jednorodzinny dom parterowy Afrodyta Multi-Comfort to ciekawa propozycja dla osób ceniących wygodny tryb życia. Projekt domu Afrodyta Multi-Comfort zaprojektowany został z myślą o 4-5-osobowej rodzinie. W części dziennej zlokalizowano otwartą kuchnię połączoną z pokojem dziennym poprzez jadalnię. Sypialnie z ogólnodostępną łazienką i garderobą zaprojektowano w odizolowanej części nocnej. Dodatkowo sypialnia rodziców posiada własną garderobę i łazienkę. W strefie wejściowej znajduje się pomieszczenie gospodarcze i dwustanowiskowy garaż.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach, docieplone wełną mineralną. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 254 000 zł 201 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 452 000 zł 354 000 zł 320 000 zł
Elementy zewnętrzne 41 000 zł 31 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.