Porównanie projektów

Projekt domu Zorka II

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
147,00 m2
+ powierzchnia garażu
32,40 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
8,80 m2
Powierzchnia zabudowy
205,80 m2
Kubatura netto
579,30 m3
Powierzchnia dachu
185,70 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
73,53 m2
Kąt nachylenia dachu
35°
Wysokość budynku
7,60 m
Min. wymiary działki dł.
20,03 m
Min. wymiary działki szer.
23,33 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Zorka II
Rzut parter

Poddasze

Zorka II
Rzut poddasze

Elewacje

Zorka II
Elewacja przód
Zorka II
Elewacja boczna
Zorka II
Elewacja boczna
Zorka II
Elewacja tył

Rzut działki

Zorka II
Przekrój

Opis

Zorka II to nowoczesny i wyjątkowo funkcjonalny dom z użytkowym poddaszem. W centralnej części strefy dziennej zaprojektowano kominek. Salon połączony jest z jadalnią i kuchnią. Zadaszony taras zachęca do odpoczynku również w deszczowe i chłodniejsze dni. Dodatkowo na parterze zaprojektowano gabinet, łazienkę i spiżarnię. Strefa nocna, która została zlokalizowana na poddaszu, to trzy sypialnie, duża łazienka, pralnia oraz garderoba. Z wiatrołapu prowadzi wejście do dwustanowiskowego garażu, który jest połączony z pomieszczeniem gospodarczym. Projekt jest również dostępny w wersji z dachem bez okapu - Zorka.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowa płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).