Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Zorka

3 600 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
146,50 m2
+ powierzchnia garażu
33,50 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
9,10 m2
Powierzchnia zabudowy
201,80 m2
Kubatura netto
627,40 m3
Powierzchnia dachu
161,40 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
69,50 m2
Kąt nachylenia dachu
35°
Wysokość budynku
7,60 m
Min. wymiary działki dł.
20,02 m
Min. wymiary działki szer.
23,32 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Zorka
Rzut parter

Poddasze

Zorka
Rzut poddasze

Elewacje

Zorka
Elewacja przód
Zorka
Elewacja boczna
Zorka
Elewacja boczna
Zorka
Elewacja tył

Rzut działki

Zorka
Przekrój

Opis

Zorka to komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem. Dużym atutem tego projektu jest nowoczesna forma i elewacja z okładziny klinkierowej oraz zadaszony taras, dzięki któremu możemy korzystać z ogrodu nawet w deszczowe i chłodniejsze dni. Strefa dzienna to duża i otwarta przestrzeń zlokalizowana na parterze budynku, na którą składa się salon, jadalnia oraz kuchnia. W kuchni została zaprojektowana praktyczna spiżarnia, która pomieści przetwory spożywcze oraz sprzęt kuchenny. Z hallu mamy dostęp do łazienki oraz dodatkowego pokoju, który możemy przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Z wiatrołapu prowadzi wejście do dwustanowiskowego garażu, który jest połączony z pomieszczeniem gospodarczym. Na poddaszu zaprojektowano trzy wygodne sypialnie, garderobę oraz dużą łazienkę i pralnię. Projekt jest również dostępny w wersji z dachem z okapem - Zorka II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie