Porównanie projektów

Projekt domu Wika II A

4 250 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
119,70 m2
+ powierzchnia garażu
42,50 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,80 m2
+ powierzchnia strychu
38,90 m2
Powierzchnia zabudowy
238,60 m2
Kubatura netto
712,40 m3
Powierzchnia dachu
167,40 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
71,23 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
6,60 m
Min. wymiary działki dł.
24,24 m
Min. wymiary działki szer.
26,24 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Wika II A
Rzut parter

Wika II A

Elewacje

Wika II A
Elewacja przód
Wika II A
Elewacja boczna
Wika II A
Elewacja boczna
Wika II A
Elewacja tył

Rzut działki

Wika II A
Przekrój

Opis

Wika II A to niezwykle komfortowy dom parterowy, w którym jest możliwość adaptacji poddasza na cele mieszkaniowe. Ciekawa elewacja, pokryta w dużej części cegłą klinkierową, przykuje uwagę niejednego przechodnia. Szeroki, częściowo zadaszony taras zachęci natomiast do odpoczynku na świeżym powietrzu. Pod względem funkcjonalnym parter domu zapewnia wszystko, co jest potrzebne do wygodnego mieszkania. Otwarta część dzienna to przestronny salon, z miejscem na spory narożnik, doskonale doświetlona jadalnia oraz kuchnia. Zlokalizowana tuz obok spiżarnia pozwoli na ukrycie drobnych sprzętów gospodarczych. W części prywatnej domu zaprojektowano dwie łazienki oraz trzy sypialnie, z czego dwie posiadają wydzielone garderoby. Część gospodarcza, do której prowadzi wejście z wiatrołapu, to duży dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze z niezależnym wyjściem na ogród. Na nieużytkowym poddaszu można wydzielić, w ramach adaptacji, antresolę z widokiem na salon oraz przestronny pokój. Projekt jest dostępny w wersji z nieco mniejszym garażem - Wika II, w wersji o większej powierzchni użytkowej - Wika II B, w wersji z garażem jednostanowiskowym - Wika, w wersji bez strychu - Mika, Mika II i Mika III oraz w wersji z dachem z okapem - Zoe.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowe płyty monolityczne.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!