Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Weronika III

3 600 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
146,20 m2
+ powierzchnia garażu
31,30 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,60 m2
Powierzchnia zabudowy
170,10 m2
Kubatura netto
590,80 m3
Powierzchnia dachu
199,10 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
41,70 m2
Kąt nachylenia dachu
35°
Wysokość budynku
7,90 m
Min. wymiary działki dł.
23,35 m
Min. wymiary działki szer.
20,01 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Weronika III
Rzut parter

Poddasze

Weronika III
Rzut poddasze

Elewacje

Weronika III
Elewacja przód
Weronika III
Elewacja boczna
Weronika III
Elewacja boczna
Weronika III
Elewacja tył

Rzut działki

Weronika III
Przekrój

Opis

Weronika III to projekt eleganckiego i stylowego domu z dużą ilością ciekawych przeszkleń. Na parterze zaprojektowano wygodną część dzienną. Przestronny wiatrołap prowadzi do hallu, a następnie do salonu połączonego z przeszkloną jadalnią i częściowo otwartą kuchnią, która posiada praktyczną spiżarnię. Zadaszony taras zachęca do odpoczynku w letnie dni. Uzupełnieniem tej części domu jest łazienka oraz dodatkowy pokój, który możemy przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Z wiatrołapu dostaniemy się do dwustanowiskowego garażu, a następnie do pomieszczenia gospodarczego, które posiada niezależne wyjście na ogród. Na poddaszu zaprojektowano strefę prywatną domowników. Cztery sypialnie, osobna pralnia i duża łazienka w pełni zaspokoją potrzeby dużej rodziny. Projekt jest dostępny z innym układem funkcjonalnym - Weronika oraz z trzema sypialniami na poddaszu - Weronika II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie