Porównanie projektów

Projekt domu Tymon II

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
118,70 m2
Powierzchnia zabudowy
94,30 m2
Kubatura netto
379,20 m3
Powierzchnia dachu
161,30 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,40 m
Min. wymiary działki dł.
17,90 m
Min. wymiary działki szer.
18,25 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Tymon II
Rzut parter

Poddasze

Tymon II
Rzut poddasze

Elewacje

Tymon II
Elewacja przód
Tymon II
Elewacja boczna
Tymon II
Elewacja boczna
Tymon II
Elewacja tył

Rzut działki

Tymon II
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Tymon II to projekt domu, który zachwyci przyszłych mieszkańców urokiem i tradycyjną formą. Zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom 4-5-osobowej rodziny, szukającej swojego ideału wśród projektów z poddaszem użytkowym. Klasyczna bryła budynku podkreślona jest ciemną dachówką i okładziną klinkierową w ceglanym odcieniu, z którą pięknie komponuje się jasna, drewniana stolarka okienna i drzwiowa. Układ funkcjonalny w tym projekcie domu obejmuje w głównej mierze pokój dzienny, gabinet, 3 sypialnie i 2 łazienki. Wiatrołap pomieści wygodną, zabudowaną szafę. Pomieszczenie to połączone jest poprzez spiżarnię z kuchnią. Do wnętrza domu prowadzi niewielki hall. Zaraz przy wejściu ulokowano garderobę, przez którą przechodzi się do łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Obok zabudowanej klatki schodowej ukryty jest gabinet. Strefa dzienna zajmuje całe lewe skrzydło domu. Pokój dzienny połączony jest przestrzennie z jadalnią i kuchnią. W centrum projektu domu znajduje się kominek, który oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, pozwoli także na zastosowanie alternatywnej metody ogrzewania. Wśród domów z poddaszem projekt ten wyróżnia się bardzo ustawnymi i jasnymi sypialniami, a duża łazienka pomieści wannę i prysznic. Tymon II to projekt domu bez garażu, co znacznie obniża koszty jego budowy.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz drewnianym systemowym profilem elewacyjnym. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje