Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Talita III

2 835 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
112,60 m2
+ powierzchnia garażu
31,80 m2
Powierzchnia zabudowy
194,10 m2
Kubatura netto
409,00 m3
Powierzchnia dachu
225,60 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
41,00 m2
Kąt nachylenia dachu
25°
Wysokość budynku
6,70 m
Min. wymiary działki dł.
23,46 m
Min. wymiary działki szer.
25,78 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Talita III
Rzut parter

Elewacje

Talita III
Elewacja przód
Talita III
Elewacja boczna
Talita III
Elewacja boczna
Talita III
Elewacja tył

Rzut działki

Talita III
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Talita III to nietuzinkowy dom parterowy, z garażem dwustanowiskowym. Napierwszy plan wysuwa się ciekawie zaprojektowany garaż. Do wnętrza budynku prowadzi ustawny wiatrołap z wydzielonym miejscem na dużą szafę, prowadzący jednocześnie do kotłowni. Strefa dzienna tego domu składa się z jasnego salonu, pięknie doświetlonego szerokim na niemal całą ścianę oknem, jadalni oraz kuchni. W części nocnej znajdziemy trzy wygodne sypialnie (dwie z bezpośrednim wyjściem na taras) oraz łazienkę. Projekt domu dostępny jest w wersji bez garażu - Talita, z garażem jednostanowiskowym - Talita II oraz w wersji z takim samym układem funkcjonalnym, bez garażu, ale dachem dwuspadowym - Kaspian (bez garażu), Kaspian II (z garażem 1-stanowiskowym) oraz Kaspian III (z garażem dwustanowiskowym).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie