Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Saturn II

2 835 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
132,70 m2
+ powierzchnia garażu
19,00 m2
Powierzchnia zabudowy
141,10 m2
Kubatura netto
481,20 m3
Powierzchnia dachu
234,90 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,50 m
Min. wymiary działki dł.
22,38 m
Min. wymiary działki szer.
22,27 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Saturn II
Rzut parter

Poddasze

Saturn II
Rzut poddasze

Elewacje

Saturn II
Elewacja przód
Saturn II
Elewacja boczna
Saturn II
Elewacja boczna
Saturn II
Elewacja tył

Rzut działki

Saturn II
Przekrój

Opis

Czy zainteresował Państwa projekt domu Saturn, ale zamiast zaprojektowanej wiaty marzyli Państwo o garażu jednostanowiskowym? Specjalnie dla Państwa zaprojektowaliśmy projekt Saturn II. Jest to dom niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią oraz gabinet. Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się trzy pokoje oraz łazienka. Atrakcją domu mogą stać się umieszczone w obszernym hallu i otwarte na jadalnię schody. Centralnie umieszczony kominek umożliwia rozprowadzenie ciepła po całym domu. Projekt dostępny w wersji z wiatą - Saturn oraz z garażem dwustanowiskowym - Saturn III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyty monolityczne.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie