Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Rozalia

3 400 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
143,10 m2
Powierzchnia zabudowy
121,60 m2
Kubatura netto
429,30 m3
Powierzchnia dachu
179,50 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
8,50 m
Min. wymiary działki dł.
20,80 m
Min. wymiary działki szer.
18,25 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
3
Garaż
0

Parter

Rozalia
Rzut parter

Piętro

Rozalia
Rzut piętro

Elewacje

Rozalia
Elewacja przód
Rozalia
Elewacja boczna
Rozalia
Elewacja boczna
Rozalia
Elewacja tył

Rzut działki

Rozalia
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Rozalia to przestronny dom piętrowy, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Oprócz pięknego wyglądu zewnętrznego cechuje go także funkcjonalny rozkład wnętrz. W środku zastosowano podział na dwie kondygnacje, strefa ogólnodostępna na dole i prywatna, dostępna domownikom na górze. Na parterze znajduje się kuchnia ze spiżarnią, pięknie doświetlona jadalnia oraz przestronny salon. Z racji usytuowania kominka w strefie dziennej dom może być nim ogrzewany. Całości dopełnia łazienka, kotłownia oraz dodatkowy pokój, który stworzy idealną przestrzeń dla seniora lub sprawdzi się jako gabinet, miejsce pracy pana/pani domu. Na piętrze umieszczono trzy przestronne sypialnie (jedna z osobną garderobą i łazienką) i dużą łazienkę. Do tylnej elewacji domu przylega taras, otwarty na ogród, który stanie się dobrym miejscem odpoczynku na świeżym powietrzu. Dom ten mimo znacznych rozmiarów, tworzy atmosferę przytulności i ciepła.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na piętrze g-k. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie