Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Rina

3 450 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
138,40 m2
+ powierzchnia garażu
18,70 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
5,60 m2
Powierzchnia zabudowy
141,10 m2
Kubatura netto
504,00 m3
Powierzchnia dachu
180,00 m2
Kąt nachylenia dachu
25°
Wysokość budynku
9,00 m
Min. wymiary działki dł.
23,59 m
Min. wymiary działki szer.
19,36 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Rina
Rzut parter

Piętro

Rina
Rzut piętro

Elewacje

Rina
Elewacja przód
Rina
Elewacja boczna
Rina
Elewacja boczna
Rina
Elewacja tył

Rzut działki

Rina
Przekrój

Opis

Rina to komfortowy, piętrowy dom z jednostanowiskowym garażem. Bryła budynku oparta została na planie zbliżonym do kwadratu. Sam dom zaprojektowany został jako klasyczna miejska willa. Nieduży wiatrołap prowadzi do hallu, a dalej do otwartej strefy dziennej. Ustawny salon doświetlony jest przesuwnym oknem balkonowym, prowadzącym na zadaszony taras. W jadalni zmieści się duży stół, przy którym miło spędzi czas niejedna rodzina. W pobliżu części komunikacyjnej zaprojektowano niewielką łazienkę, gabinet z wyjściem na taras, oraz schody na piętro. Na drugim poziomie architekci umieścili strefę prywatną domowników. Trzy duże pokoje, łazienka, pralnia oraz wygodny moduł dla rodziców, z własną łazienką i garderobą, spełni oczekiwania 4-5-osobowej rodziny. Warto podkreślić, że z sypialni rodziców jest wyjście na duży taras.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie