Porównanie projektów

Projekt domu Orchidea II

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
208,80 m2
+ powierzchnia garażu
38,80 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
4,80 m2
Powierzchnia zabudowy
224,00 m2
Kubatura netto
882,20 m3
Powierzchnia dachu
360,90 m2
Kąt nachylenia dachu
42°
Wysokość budynku
8,10 m
Min. wymiary działki dł.
22,57 m
Min. wymiary działki szer.
27,92 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
4
Garaż
2

Parter

Orchidea II
Rzut parter

Poddasze

Orchidea II
Rzut poddasze

Elewacje

Orchidea II
Elewacja przód
Orchidea II
Elewacja boczna
Orchidea II
Elewacja boczna
Orchidea II
Elewacja tył

Rzut działki

Orchidea II
Przekrój

Opis

Orchidea II to wyjątkowo piękny dom jednorodzinny, pełen wygody i harmonii. Już na pierwszy rzut oka uwagę przykuwają duże, liczne przeszklenia od strony frontowej i ogrodowej. Szczególnie efektownie prezentuje się trójkątne okna na poddaszu. Bryła domu podzielona jest na dwie, połączone ze sobą, części. Strefa dzienna to otwarta przestrzeń. Przestronny pokój dzienny tworzy jedną całość z dużą jadalnią i kuchnią. Wysokie, liczne okna pięknie doświetlają tę przestrzeń. W szerokim, reprezentacyjnym hallu zaprojektowano przeszkloną ścianę, wzdłuż której umieszczono schody. Całość funkcji dziennej uzupełniają spiżarnia oraz łazienka. W oddzielonej drzwiami części prywatnej na parterze znajduje się bardzo komfortowy moduł, składający się z dużej sypialni z prywatną łazienką i garderobą oraz osobna pralnia. Taki układ doskonale sprawdzi się w przypadku rodzin wielopokoleniowych, zapewniając Seniorom intymność i prywatność. Na poddaszu uwagę zwraca duży hall z antresolą. Trzy przestronne sypialnie (w tym jedna z prywatną garderobą i łazienką), łazienka oraz dodatkowy pokój hobby idealnie spełnią wymagania nawet większej rodziny. Warto podkreślić, że w hallu jest miejsce na dwie duże zabudowane szafy. Projekt dostępny jest w wersji z innym układem funkcjonalnym - Orchidea.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Na poddaszu ścianki g-k. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).