Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Onyks II

3 350 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
134,40 m2
Powierzchnia zabudowy
112,50 m2
Kubatura netto
458,90 m3
Powierzchnia dachu
142,80 m2
Kąt nachylenia dachu
45°
Wysokość budynku
8,70 m
Min. wymiary działki dł.
22,06 m
Min. wymiary działki szer.
20,15 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Onyks II
Rzut parter

Poddasze

Onyks II
Rzut poddasze

Elewacje

Onyks II
Elewacja przód
Onyks II
Elewacja boczna
Onyks II
Elewacja boczna
Onyks II
Elewacja tył

Rzut działki

Onyks II
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Onyks II to ciekawy, nowoczesny dom z poddaszem użytkowym i ogrodem zimowym. Parter domu to otwarta przestrzeń z dużą ilością przeszkleń. Salon płynnie łączy się z jadalnią i kuchnią, której przedłużenie stanowi ustawna spiżarnia. Niewątpliwym atutem tego projektu domu jest oranżeria, zapewniające niesamowite wrażenia estetyczne, szczególnie zimą. Dyskretnie umieszczony gabinet pozwoli na pracę w ciszy i spokoju. Całość dopełniają łazienka i kotłownia, która świetnie sprawdzi się również jako pralnia. Centralnie umieszczone schody prowadzą na poddasze, gdzie zaprojektowano trzy sypialnie (jedna z osobną garderobą) i wspólną łazienkę. Projekt dostępny w wersji bez ogrodu zimowego - Onyks oraz w wersji z garażem i innym dachem - Opal.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie