Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Ontario

3 400 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
125,30 m2
+ powierzchnia garażu
35,70 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,30 m2
Powierzchnia zabudowy
266,90 m2
Kubatura netto
485,30 m3
Powierzchnia dachu płaskiego
191,00 m2
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
4,20 m
Min. wymiary działki dł.
28,22 m
Min. wymiary działki szer.
21,70 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Ontario
Rzut parter

Elewacje

Ontario
Elewacja przód
Ontario
Elewacja boczna
Ontario
Elewacja boczna
Ontario
Elewacja tył

Rzut działki

Ontario
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Ontario to nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny z płaskim dachem. Idealny dla rodziny 4-5-osobowej, szukającej projektu, który pozwoli wyróżnić się z otoczenia, zapewniając jednocześnie wygodne życie codzienne. Białe elewacje pięknie komponują się z ciepłą, drewnianą okładziną. Wnętrze domu jest podzielone na klasyczne strefy. Część dzienna obejmuje jasny, przestronny salon płynnie łączący się z jadalnią i kuchnią. Uzupełnieniem kuchni jest niewielka spiżarnia. Tuż obok wejścia, w hallu, umieszczono toaletę dla gości. W strefie prywatnej domowników zaprojektowano pralnię, wspólną łazienkę oraz dwa pokoje i moduł dla rodziców (sypialnia z wyjściem na taras, garderoba i łazienka). Obok wiatrołapu znajduje się garderoba, stanowiąca jednocześnie śluzę pomiędzy częścią mieszkalną a garażem. Duży, częściowo zadaszony taras zachęci do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Projekt dostępny w wersji o większej powierzchni użytkowej - Ontario II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Stropodach żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu papą termozgrzewalną.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie