Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Oktawian II

3 650 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
140,10 m2
+ powierzchnia garażu
21,20 m2
Powierzchnia zabudowy
154,20 m2
Kubatura netto
525,20 m3
Powierzchnia dachu
159,30 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
32,10 m2
Kąt nachylenia dachu
45°
Wysokość budynku
9,20 m
Min. wymiary działki dł.
20,10 m
Min. wymiary działki szer.
21,54 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
3
Garaż
1

Parter

Oktawian II
Rzut parter

Poddasze

Oktawian II
Rzut poddasze

Elewacje

Oktawian II
Elewacja przód
Oktawian II
Elewacja boczna
Oktawian II
Elewacja boczna
Oktawian II
Elewacja tył

Rzut działki

Oktawian II
Przekrój

Opis

Jeżeli są Państwo zainteresowani budową niebanalnego, nowoczesnego domu, który będzie wyróżniał się z otoczenia, to Oktawian II z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Ciekawa, modernistyczna bryła budynku zwieńczona została prostym, dwuspadowym dachem. Białe elewacje zaakcentowano drewnianą, naturalną okładziną, co nadaje całości elegancji, a zarazem lekkości. Interesującym elementem jest duży taras nad garażem. Przestrzeń mieszkalna domu Oktawian II jest na tyle duża, że swobodnie pomieści większą rodzinę. Przy wiatrołapie zaplanowano otwartą garderobę z zabudowanymi szafami, co ułatwi utrzymanie porządku. Hall prowadzi do części dziennej, gdzie przestronny salon połączony jest z jadalnią i kuchnią. Takie rozwiązanie spodoba się miłośnikom otwartych przestrzeni. Niewątpliwą ozdobą pokoju dziennego jest ciekawy układ dużych przeszkleń, co doskonale widać na wizualizacjach tego wnętrza. Uzupełnieniem dziennej funkcji parteru jest spiżarnia, gabinet, który można wykorzystać jako pokój gościnny oraz łazienka. Część gospodarcza to kotłownia oraz jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu stworzono strefę prywatną, gdzie każdy z domowników znajdzie swój azyl. Przestronny apartament rodziców (z garderobą i łazienką), dwie duże sypialnie i ogólnodostępna łazienka - taki układ spełni oczekiwania nawet bardziej wymagającej rodziny. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Oktawian III oraz z innym ułożeniem garażu - Oktawian.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu z płyt g-k. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje - tynk strukturalny oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie