Porównanie projektów

Projekt domu Natan II

3 600 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
132,30 m2
Powierzchnia zabudowy
98,60 m2
Kubatura netto
422,80 m3
Powierzchnia dachu
116,10 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
9,50 m
Min. wymiary działki dł.
21,32 m
Min. wymiary działki szer.
16,57 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Natan II
Rzut parter

Piętro

Natan II
Rzut piętro

Elewacje

Natan II
Elewacja przód
Natan II
Elewacja boczna
Natan II
Elewacja boczna
Natan II
Elewacja tył

Rzut działki

Natan II
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Ciekawy, piętrowy dom dla rodziny 4-5-osobowej, szukającej niebanalnych rozwiązań architektonicznych. Zaprojektowano w nim dwa naziemne tarasy- jeden od strony ogrodowej, dający możliwość w cieplejsze dni spożywania posiłków bezpośrednio na świeżym powietrzu, drugi na elewacji frontowej, w pełni zadaszony, będący idealnym miejscem na wieczornego grilla czy spotkania z przyjaciółmi. Na parterze, oprócz obszernego salonu z licznymi, dużymi przeszkleniami doskonale doświetlającymi wnętrze, znajduje się kuchnia, łazienka oraz gabinet. Trzy sypialnie znajdujące się na piętrze (w tym jedna z własną garderobą), ogólnodostępna łazienka wraz z pralnią, składają się na część prywatną budynku. Odpowiednio rozplanowane wnętrze domu, zastosowanie licznych przeszkleń oraz tarasy zarówno na elewacji frontowej jak i ogrodowej powodują, że dom ten sprawdzi się na każdej działce, bez względu na jej usytuowanie względem stron świata. Projekt dostępny jest w wersji z okapem - Natan, a także w wersji z okapem i garażem - Natan 1G oraz w wersji poszerzonej - Nataniel.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami włókno-cementowymi i drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!