Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Natan 1G

3 321 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
132,50 m2
+ powierzchnia garażu
20,00 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,20 m2
Powierzchnia zabudowy
131,70 m2
Kubatura netto
484,80 m3
Powierzchnia dachu
149,80 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
9,50 m
Min. wymiary działki dł.
21,32 m
Min. wymiary działki szer.
19,44 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Natan 1G
Rzut parter

Piętro

Natan 1G
Rzut piętro

Elewacje

Natan 1G
Elewacja przód
Natan 1G
Elewacja boczna
Natan 1G
Elewacja boczna
Natan 1G
Elewacja tył

Rzut działki

Natan 1G
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Osoby poszukujące wygodnego i funkcjonalnego, a zarazem niebanalnego domu, idealnie wpasowującego się w naturalne, pełne zieleni otoczenie z pewnością nie przejdą obojętnie obok projektu domu Natan 1G. Zaprojektowano w nim taras od strony ogrodowej, dający możliwość w cieplejsze dni spożywania posiłków bezpośrednio na świeżym powietrzu oraz będący idealnym miejscem na wieczornego grilla czy spotkania z przyjaciółmi. Na parterze, oprócz obszernego salonu z licznymi, dużymi przeszkleniami doskonale doświetlającymi wnętrze, znajduje się kuchnia, łazienka oraz gabinet. Trzy sypialnie znajdujące się na piętrze (w tym jedna z własną garderobą), ogólnodostępna łazienka wraz z pralnią, składają się na część prywatną budynku. Nad garażem znajduje się taras, który dzięki swym sporym rozmiarom daje możliwość dowolnej aranżacji. Odpowiednio rozplanowane wnętrze domu, zastosowanie licznych przeszkleń powodują, że dom ten sprawdzi się na każdej działce, bez względu na jej usytuowanie względem stron świata. Projekt dostępny jest w wersji bez garażu - Natan, a także w wersji bez okapu - Natan II oraz w wersji poszerzonej - Nataniel.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami włókno-cementowymi i drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie