Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Morgan II

3 600 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
129,10 m2
+ powierzchnia garażu
34,00 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
5,50 m2
+ powierzchnia strychu
21,80 m2
Powierzchnia zabudowy
157,80 m2
Kubatura netto
604,00 m3
Powierzchnia dachu
261,00 m2
Kąt nachylenia dachu
42°
Wysokość budynku
8,50 m
Min. wymiary działki dł.
26,56 m
Min. wymiary działki szer.
17,92 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Morgan II
Rzut parter

Poddasze

Morgan II
Rzut poddasze

Elewacje

Morgan II
Elewacja przód
Morgan II
Elewacja boczna
Morgan II
Elewacja boczna
Morgan II
Elewacja tył

Rzut działki

Morgan II
Przekrój

Opis

Morgan II to piękny dom, o efektownej, przyciągającej wzrok bryle. Od strony frontowej uwagę zwraca duże, trójkątne okno w pokoju nad garażem. Dostępna przestrzeń użytkowa została ciekawie rozplanowana. Do środka domu zaprasza wiatrołap, z wydzielonym miejscem na szafę. Niewielki korytarz prowadzi z jednej strony do garderoby, a dalej do łazienki, a z drugiej do spiżarni, przez którą można przejść do kuchni. W hallu znajduje się gabinet i schody na poddasze. Strefa dzienna to przestronny salon, połączony z przeszkloną jadalnią i częściowo otwartą kuchnią. Dwustanowiskowy garaż i kotłownia dopełniają całości. Na poddaszu znajduje się strefa prywatna domowników - trzy sypialnie, pralnia, łazienka oraz strych, który można przekształcić na pokój rekreacyjny. Projekt dostępny jest w wersji z tarasem nad garażem - Morgan.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop gęstożebrowy otaz płyta żelbetowa.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie