Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Morgan

3 750 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
136,70 m2
+ powierzchnia garażu
34,00 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
5,50 m2
Powierzchnia zabudowy
152,90 m2
Kubatura netto
548,90 m3
Powierzchnia dachu
193,40 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
43,60 m2
Kąt nachylenia dachu
42°
Wysokość budynku
8,60 m
Min. wymiary działki dł.
26,58 m
Min. wymiary działki szer.
17,92 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Morgan
Rzut parter

Poddasze

Morgan
Rzut poddasze

Elewacje

Morgan
Elewacja przód
Morgan
Elewacja boczna
Morgan
Elewacja boczna
Morgan
Elewacja tył

Rzut działki

Morgan
Przekrój

Opis

Morgan to dom, który wyróżni się z otoczenia. Szczególnie efektownie prezentuje się elewacja ogrodowa z pięknymi, nietypowymi oknami. Na parterze zaplanowana została otwarta strefa dzienna, z ciekawym podziałem dostępnej przestrzeni. Ustawny wiatrołap prowadzi do niewielkiego korytarza, skąd jest przejście z jednej strony do garderoby, i dalej do łazienki, a z drugiej do spiżarni, przez którą można przejść do kuchni. W hallu prowadzącym do salonu architekci zaprojektowani gabinet i schody na poddasze. Pokój dzienny jest jasny i przestronny. Połączona z nim jadalnia umieszczona jest w przeszklonym wykuszu, skąd będzie można podziwiać ogród. Częściowo otwarta kuchnia jest doskonale rozplanowana. Dwustanowiskowy garaż i kotłownia dopełniają całości. Poddasze to część prywatna, składająca się z czterech sypialni oraz wspólnej łazienki. Nad garażem znajduje się olbrzymi taras. Projekt dostępny jest w wersji bez tarasu nad garażem - Morgan II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie