Porównanie projektów

Projekt domu Mika III A

4 000 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
117,70 m2
+ powierzchnia garażu
42,50 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
7,30 m2
Powierzchnia zabudowy
232,90 m2
Kubatura netto
534,10 m3
Powierzchnia dachu
161,60 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
94,60 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
6,20 m
Min. wymiary działki dł.
24,64 m
Min. wymiary działki szer.
25,24 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Mika III A
Rzut parter

Elewacje

Mika III A
Elewacja przód
Mika III A
Elewacja boczna
Mika III A
Elewacja boczna
Mika III A
Elewacja tył

Rzut działki

Mika III A
Przekrój

Opis

Mika III A to wyjątkowy projekt parterowego domu, zaprojektowany dla 4-5-osobowej rodziny. Pokryta okładziną klinkierową i ciemnym tynkiem strukturalnym elewacja prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie. Umieszczenie salonu od frontowej strony powoduje, że projekt ten idealnie sprawdzi się na działkach z wjazdem od południa. Wnętrze domu jest wyraźnie podzielone na trzy funkcje. W wiatrołapie zaplanowano miejsce na pojemną szafę. Prosto z wiatrołapu jest przejście do dziennej strefy domu. Przestronny, pięknie doświetlony salon jest połączony z jadalnią i częściowo oddzieloną kuchnią. Taki układ sprawdzi się doskonale dla osób, które z jednej strony chcą stale pozostawać w kontakcie z domownikami i gośćmi, a z drugiej niekoniecznie chcą, aby kuchnia była widoczna z części wypoczynkowej. W części prywatnej architekci zaprojektowali wspólną łazienkę, pralnię dwa pokoje oraz komfortowy moduł, zawierający sypialnię, garderobę i łazienkę. Każdy z trzech pokoi ma bezpośrednie wyjście na taras, który oddzielony jest od głównego tarasu szeroką ścianką. Część gospodarcza zajmuje prawe skrzydło domu i składa się z dwustanowiskowego garażu, z którego przechodzi się do kotłowni. Projekt dostępny jest w wersji z dwuspadowym dachem nad garażem - Mika III, z garażem jednostanowiskowym - Mika II, oraz o większej powierzchni użytkowej - Mika, w wersji z antresolą: Wika, Wika II, Wika II A, Wika II B.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!