Porównanie projektów

Projekt domu Melisa Mała II

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
129,60 m2
+ powierzchnia garażu
31,80 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
4,70 m2
Powierzchnia zabudowy
166,30 m2
Kubatura netto
521,80 m3
Powierzchnia dachu
260,60 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
22,97 m
Min. wymiary działki szer.
22,06 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Melisa Mała II
Rzut parter

Poddasze

Melisa Mała II
Rzut poddasze

Elewacje

Melisa Mała II
Elewacja przód
Melisa Mała II
Elewacja boczna
Melisa Mała II
Elewacja boczna
Melisa Mała II
Elewacja tył

Rzut działki

Melisa Mała II
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Melisa Mała II to klasyczny dom z poddaszem użytkowym. Uwagę zwraca duży, zadaszony taras od strony ogrodowej. Do środka domu prowadzi duży wiatrołap, w którym będzie można umieścić trzy szafy. Bezpośrednio z wiatrołapu jest przejście do dwustanowiskowego garażu, skąd następnie jest wejście do kotłowni. W części mieszkalnej domu, na parterze, zaplanowano otwartą strefę dzienną: salon połączony z jadalnią i kuchnią, którą uzupełniono o niewielką spiżarnię. W hallu zaprojektowano niedużą, ale w pełni funkcjonalną łazienkę, gabinet z wyjściem na ogród oraz schody na poddasze. Tak umieszczony gabinet świetnie sprawdzi się również jako pokój dla Seniora. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka oraz pralnia. Projekt domu dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Melisa Mała oraz w wersjach o większej powierzchni użytkowej - z garażem jednostanowiskowym (Melisa) i garażem dwustanowiskowym (Melisa II).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).