Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Megan

3 650 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
123,90 m2
+ powierzchnia garażu
34,10 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
3,90 m2
Powierzchnia zabudowy
144,30 m2
Kubatura netto
490,30 m3
Powierzchnia dachu
197,90 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
32,20 m2
Kąt nachylenia dachu
42°
Wysokość budynku
8,40 m
Min. wymiary działki dł.
25,16 m
Min. wymiary działki szer.
17,62 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Megan
Rzut parter

Poddasze

Megan
Rzut poddasze

Elewacje

Megan
Elewacja przód
Megan
Elewacja boczna
Megan
Elewacja boczna
Megan
Elewacja tył

Rzut działki

Megan
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Megan to dom z użytkowym poddaszem, w klasycznym stylu, doskonały na wąskie działki. Na parterze zaplanowano strefę dzienną. Mocno przeszklony salon połączony jest z jadalnią. Kuchnia zaprojektowana została jak częściowo osobne pomieszczenie. W ramach adaptacji można ją zupełnie oddzielić od jadalni. W części komunikacyjnej parteru umieszczono wc i spiżarnię. Strefa nocna w całości znajduje się na poddaszu. Dwa pokoje, pralnia, duża łazienka i moduł dla rodziców, składający się z sypialni z wyjściem na spory taras, garderoby i prywatnej łazienki - taki układ zadowoli 4-5-osobową rodzinę. Projekt dostępny jest w wersji z czterema pokojami na poddaszu - Megan III oraz w wersji z pięcioma pokojami - Megan II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie