Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Marina Mała

3 550 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
120,30 m2
+ powierzchnia garażu
18,20 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,70 m2
Powierzchnia zabudowy
125,80 m2
Kubatura netto
460,70 m3
Powierzchnia dachu
198,30 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
18,61 m
Min. wymiary działki szer.
19,65 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Marina Mała
Rzut parter

Poddasze

Marina Mała
Rzut poddasze

Elewacje

Marina Mała
Elewacja przód
Marina Mała
Elewacja boczna
Marina Mała
Elewacja boczna
Marina Mała
Elewacja tył

Rzut działki

Marina Mała
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Marina Mała to elegancki, stonowany dom z poddaszem użytkowym. Na parterze zaplanowana została wygodna strefa dzienna. Ustawny wiatrołap, z wydzielonym miejscem na dwie szafy, prowadzi do środka domu. Przestronny salon płynnie łączy się z jadalnią i kuchnią, tworząc otwartą i jasną przestrzeń, w której każdy z domowników miło spędzi wolny czas. Spiżarnia oraz dyskretnie umieszczona łazienka dopełnią całości parteru. Dostęp do części gospodarczej (garaż oraz kotłownia) jest bezpośrednio z wiatrołapu. Na poddaszu zaprojektowano trzy duże sypialnie, łazienkę oraz garderobę. Projekt dostępny jest w wersji z garażem dwustanowiskowym - Marina Mała II oraz w wersjach o większej powierzchni użytkowej, z czterema pokojami na poddaszu - Marina (garaż jednostanowiskowy) i Marina II (garaż dwustanowiskowy).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie