Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Marina II

3 750 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
151,60 m2
+ powierzchnia garażu
33,30 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
7,10 m2
Powierzchnia zabudowy
158,80 m2
Kubatura netto
617,30 m3
Powierzchnia dachu
249,60 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,30 m
Min. wymiary działki dł.
18,57 m
Min. wymiary działki szer.
22,98 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Marina II
Rzut parter

Poddasze

Marina II
Rzut poddasze

Elewacje

Marina II
Elewacja przód
Marina II
Elewacja boczna
Marina II
Elewacja boczna
Marina II
Elewacja tył

Rzut działki

Marina II
Przekrój

Opis

Marina II to projekt klasycznego domu z poddaszem użytkowym, o bardzo wygodnym i komfortowym układzie funkcjonalnym. Na parterze zaplanowano otwartą strefę dzienną z salonem połączonym z kuchnią i jadalnią. Położony na uboczu gabinet świetnie sprawdzi się także jako pokój dla Seniora, zwłaszcza, że tuż obok znajduje się łazienka. Całość uzupełniają duży garaż oraz kotłownia. Na poddaszu zaprojektowano cztery ustawne sypialnie (w tym jedna z osobną łazienką), pralnię oraz łazienkę. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Marina oraz w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej - Marina Mała oraz Marina Mała II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie