Porównanie projektów

Projekt domu Marcelina V

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
142,20 m2
+ powierzchnia garażu
33,30 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,60 m2
Powierzchnia zabudowy
172,00 m2
Kubatura netto
550,00 m3
Powierzchnia dachu
215,00 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
13,00 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
21,90 m
Min. wymiary działki szer.
22,06 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Marcelina V
Rzut parter

Poddasze

Marcelina V
Rzut poddasze

Elewacje

Marcelina V
Elewacja przód
Marcelina V
Elewacja boczna
Marcelina V
Elewacja boczna
Marcelina V
Elewacja tył

Rzut działki

Marcelina V
Przekrój

Opis

Marcelina V to projekt klasycznego domu z poddaszem użytkowym, o bardzo komfortowym układzie funkcjonalnym, przewidziany dla 4-6 osobowej rodziny. Na parterze zaplanowano otwartą strefę dzienną z salonem połączonym z jadalnią oraz kuchnią. Dodatkowo do dyspozycji domowników jest łazienka oraz pokój, który może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni. Na poddaszu zaprojektowano cztery ustawne sypialnie, dużą łazienkę oraz pralnię. Strefa gospodarcza obejmuje duży, dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze z niezależnym wyjściem na ogród. Projekt jest dostępny z innym układem funkcjonalnym - Marcelina III i Marcelina IV, z trzema sypialniami na poddaszu - Marcelina II oraz z garażem jednostanowiskowym - Marcelina.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).