Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Marcelina

2 793 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
131,00 m2
+ powierzchnia garażu
18,20 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
4,40 m2
Powierzchnia zabudowy
158,80 m2
Kubatura netto
536,30 m3
Powierzchnia dachu
181,50 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
22,52 m
Min. wymiary działki szer.
20,46 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Marcelina
Rzut parter

Poddasze

Marcelina
Rzut poddasze

Elewacje

Marcelina
Elewacja przód
Marcelina
Elewacja boczna
Marcelina
Elewacja boczna
Marcelina
Elewacja tył

Rzut działki

Marcelina
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Klasyczny dom z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Doskonale spełni oczekiwania rodziny 4-6-osobowej. Na parterze zaplanowana została strefa dzienna z przestronnym salonem, jadalnią i otwartą kuchnią. Szeroko zadaszony taras stanie się przedłużeniem salonu podczas ciepłych dni. Zaprojektowana tuż obok kuchni nieduża spiżarnia przyda się również jako schowek na drobne sprzęty domowe. Ulokowany obok hallu pokój świetnie sprawdzi się jako gabinet lub pokój dla Seniora. Tuż obok zaprojektowano niewielką łazienkę. Z wiatrołapu jest przejście do garażu, a dalej do kotłowni. Warto podkreślić, że bezpośrednio z kotłowni jest wyjście na zewnętrz, co z pewnością będzie dużym atutem dla amatorów ogrodnictwa. Na poddaszu architekci zaprojektowali trzy wygodne sypialnie, dużą łazienkę oraz pralnię. Projekt dostępny jest w wersji z garażem dwustanowiskowym.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie