Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Maiko

3 500 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
145,40 m2
Powierzchnia zabudowy
238,10 m2
Kubatura netto
448,30 m3
Powierzchnia dachu
206,20 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
45,40 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
6,10 m
Min. wymiary działki dł.
17,31 m
Min. wymiary działki szer.
33,55 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Maiko
Rzut parter

Elewacje

Maiko
Elewacja przód
Maiko
Elewacja boczna
Maiko
Elewacja boczna
Maiko
Elewacja tył

Rzut działki

Maiko
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Maiko to piękny dom parterowy z pięcioma pokojami i dwiema łazienkami. Zaprojektowany w nowoczesnym, stonowanym stylu, idealnie wkomponuje się w każde otoczenie. Uwagę przyciąga szeroko zadaszony taras, zlokalizowany z boku budynku. Do środka domu prowadzi wygodny wiatrołap, do którego bezpośrednio przylega kotłownia. Otwarta strefa dzienna to połączone ze sobą salon, jadalnia i kuchnia, uzupełniona o sporą spiżarnię. W strefie prywatnej zaprojektowano dwie łazienki, pokój rekreacyjny i cztery sypialnie.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych. Ścianki działowe wewnętrzne z bloczków silikatowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną, oraz częściowo deskami elewacyjnymi i panelami drewnopodobnymi typu HPL. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie