Porównanie projektów

Projekt domu Letycja II

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
95,90 m2
+ powierzchnia garażu
19,20 m2
+ powierzchnia strychu
53,10 m2
Powierzchnia zabudowy
161,10 m2
Kubatura netto
544,90 m3
Powierzchnia dachu
231,70 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
7,10 m
Min. wymiary działki dł.
21,60 m
Min. wymiary działki szer.
20,90 m
Liczba pokoi
2
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Letycja II
Rzut parter

Letycja II

Elewacje

Letycja II
Elewacja przód
Letycja II
Elewacja boczna
Letycja II
Elewacja boczna
Letycja II
Elewacja tył

Rzut działki

Letycja II
Przekrój

Opis

Projekt domu jednorodzinnego z garażem jednostanowiskowym i poddaszem przewidzianym do adaptacji. Przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Z zewnątrz nawiązuje kształtem i formą do klasycznego polskiego domu z dwuspadowym dachem. Uwagę zwraca strefa wejścia - szerokie schody zewnętrzne, czynią dom bardziej dostępnym. Duża powierzchnia wygląda elegancko i umożliwia ustawienie donic, co buduje przyjazny klimat. Na parterze zaaranżowano ogólnodostępną część dzienną, nieco odizolowaną strefę nocną oraz część gospodarczą. W strefie dziennej kuchnia otwarta jest na jadalnię i pokój dzienny. Rozwiązanie takie świetnie sprawdzi się nie tylko podczas posiłków, ale również przy większości domowych i towarzyskich zajęć. Salon stanowi część reprezentacyjną. Jego atrakcją może stać się kominek, który ogrzeje wnętrze i stworzy przytulny klimat. W ciepłe dni drzwi balkonowe doprowadzą na częściowo zadaszony taras. Funkcji dziennej dopełniają spiżarnia, toaleta oraz schowek. Od strony ogrodowej zaplanowano dwa pokoje z wyjściami na taras oraz łazienkę. Poddasze przewidziane zostało do adaptacji. Wwyodrębnić tam można kolejną strefę prywatną - dwie sypialnie z ogólnodostępną łazienką i garderobą. Jedna sypialnia dodatkowo posiada wyjście na strych. Garaż, który wpisuje się w bryłę domu jest dostępny również z części mieszkalnej, przez kotłownię.Ten dom będzie jak najbardziej funkcjonalny, a jego wnętrze otwarte i przestrzenne. Projekt dostępny w wersji parterowej - Letycja.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz lokalnie płyta żelbetowa.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).