Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Kreta III

3 400 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
140,90 m2
Powierzchnia zabudowy
148,70 m2
Kubatura netto
433,70 m3
Powierzchnia dachu
232,90 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
19,10 m
Min. wymiary działki szer.
21,77 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Kreta III
Rzut parter

Poddasze

Kreta III
Rzut poddasze

Elewacje

Kreta III
Elewacja przód
Kreta III
Elewacja boczna
Kreta III
Elewacja boczna
Kreta III
Elewacja tył

Rzut działki

Kreta III
Przekrój

Opis

Projekt domu Kreta III to ciekawa propozycja dla osób poszukujących projektu domu z wiatą garażową. Projekt Kreta III to dom z użytkowym poddaszem, zaprojektowany został z myślą o 4-5-osobowej rodzinie. Rzut parteru jest bardzo czytelny i wyrazisty. Na wprost wiatrołapu, w którym znajdzie się miejsce na szafę, znajduje się klatka schodowa. Z hallu przechodzi się do kuchni, obok której zaprojektowano spiżarnię, oraz pokoju dziennego połączonego z jadalnią. Kuchnię można zamknąć w ramach adaptacji. Dopełnieniem funkcji parteru jest dodatkowy pokój, niewielka łazienka, garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu przewidziano trzy sypialnie (w tym jedna z własną garderobą) oraz dużą łazienkę z pralnią. Zamiast garażu zaprojektowano wiatę, z której można w ramach adaptacji zrezygnować. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym: w wykuszem - Kreta I A oraz bez wykuszu - Kreta I.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte okładziną klinkierową oraz tynkiem strukturalnym. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie