Porównanie projektów

Projekt domu Karol III

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
122,30 m2
+ powierzchnia garażu
33,80 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
4,30 m2
+ powierzchnia strychu
55,40 m2
Powierzchnia zabudowy
221,70 m2
Kubatura netto
751,30 m3
Powierzchnia dachu
314,90 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
7,30 m
Min. wymiary działki dł.
28,71 m
Min. wymiary działki szer.
19,72 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Karol III
Rzut parter

Karol III

Elewacje

Karol III
Elewacja przód
Karol III
Elewacja boczna
Karol III
Elewacja boczna
Karol III
Elewacja tył

Rzut działki

Karol III
Przekrój

Opis

Karol III to dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza. Biały tynk na elewacji pięknie współgra z ciepłą, drewnianą okładziną. Parter domu jest tak zaprojektowany, aby zapewnić wygodne życie dla 4-5-osobowej rodziny. Do wnętrza zaprasza ustawny wiatrołap z miejscem na dużą szafę. Szeroki hall prowadzi do dalszej części domu. Strefa dzienna jest jasna i przestronna. Salon połączony jest przestrzennie z jadalnią. Częściowo otwarta kuchnia uzupełniona została o niewielką spiżarnię. W części prywatnej architekci zaproponowali dwa pokoje, moduł dla Rodziców (sypialnia połączona z garderobą i łazienką), łazienkę oraz osobną toaletę. Całość funkcji dopełniają dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia. Nieużytkowe poddasze można w ramach adaptacji przekształcić w pomieszczenie mieszkalne, aranżując je według własnych potrzeb. Projekt dostępny jest w wersjach o innym układzie funkcjonalnym, z poddaszem do adaptacji lub bez poddasza - Karol, Karol II, Karol IV, Karol V, Karol VI, Karol VII i Karol VIII oraz w wersji z dachem dwuspadowym, o różnych aranżacjach - Karolina I, Karolina II, Karolina III, Karolina IV, Karolina V, Karolina VI, Karolina VII i Karolina VIII.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).