Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Karol

3 600 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
119,00 m2
+ powierzchnia garażu
20,40 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
4,30 m2
+ powierzchnia strychu
42,80 m2
Powierzchnia zabudowy
208,10 m2
Kubatura netto
427,60 m3
Powierzchnia dachu
296,80 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
7,10 m
Min. wymiary działki dł.
28,42 m
Min. wymiary działki szer.
19,42 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
1

Parter

Karol
Rzut parter

Karol

Elewacje

Karol
Elewacja przód
Karol
Elewacja boczna
Karol
Elewacja boczna
Karol
Elewacja tył

Rzut działki

Karol
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jednorodzinny dom Karol spodoba się rodzinom lubiącym klasyczną elegancję. Białe elewacje podkreślone są szarą cegłą klinkierową i ciepłą drewnianą okładziną. Zadaszony taras i zewnętrzny kominek umilą towarzyskie spotkania. Karol to dom parterowy z nieużytkowym poddaszem, które w ramach adaptacji można przekształcić w pomieszczenia mieszkalne. Na parterze projektanci zaplanowali trzy sypialnie (w tym jedna w wyjściem na taras, osobną garderobą i łazienką), dużą wspólną łazienkę, garderobę i wc. Strefa dzienna to salon połączony przestrzennie z jadalnią i kuchnią. W strefie gospodarczej znajdują się garaż oraz kotłownia. Na poddaszu zaprojektowano strych, na którym można wydzielić dodatkowy pokój. Projekt dostępny jest w wersjach o innym układzie funkcjonalnym, z poddaszem do adaptacji lub bez poddasza - Karol II, Karol III, Karol IV, Karol V, Karol VI, Karol VII i Karol VIII oraz w wersji z dachem dwuspadowym, o różnych aranżacjach - Karolina I, Karolina II, Karolina III, Karolina IV, Karolina V, Karolina VI, Karolina VII i Karolina VIII.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków gazobetnowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie