Porównanie projektów

Projekt domu Kalina II

3 950 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
121,10 m2
+ powierzchnia garażu
32,20 m2
+ powierzchnia strychu
59,20 m2
Powierzchnia zabudowy
210,30 m2
Kubatura netto
813,00 m3
Powierzchnia dachu
304,60 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
7,20 m
Min. wymiary działki dł.
22,56 m
Min. wymiary działki szer.
24,10 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Kalina II
Rzut parter

Kalina II

Elewacje

Kalina II
Elewacja przód
Kalina II
Elewacja boczna
Kalina II
Elewacja boczna
Kalina II
Elewacja tył

Rzut działki

Kalina II
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Kalina II to wyjątkowy projekt domu z poddaszem do adaptacji. Układ pomieszczeń, jaki został zaproponowany, umożliwia rozbudowę domu w przyszłości, poprzez przystosowanie strychu do funkcji mieszkalnej. Prosto z wiatrołapu przechodzi się do kotłowni, a dalej do dwustanowiskowego garażu. Na parterze zaplanowana została otwarta strefa dzienna, w której salon łączy się z jadalnią i kuchnią. Niewielka spiżarnia, zlokalizowana tuż przy kuchni, świetnie sprawdzi się jako schowek. Miejsce pod schodami zostało przeznaczone na małą, ale wygodną łazienkę. W prywatnej strefie domowników znajdują się trzy pokoje oraz wspólna łazienka. Warto podkreślić, że największa sypialnia, przeznaczona dla Rodziców, posiada osobna garderobę i łazienkę. Dużym atutem tego domu jest pustka nad salonem. Nieużytkowy strych można w ramach adaptacji przekształcić na pomieszczenia mieszkalne i wydzielić tam dwa pokoje oraz łazienkę. Projekt dostępny jest w wersji bez poddasza użytkowego - Kalina oraz w wersji bez poddasza użytkowego, z dachem wielospadowym - Jeżyna, Jeżyna II i Jeżyna III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!