Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Juliusz Mały II

3 500 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
112,80 m2
+ powierzchnia garażu
36,30 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,20 m2
+ powierzchnia strychu
27,70 m2
Powierzchnia zabudowy
139,70 m2
Kubatura netto
540,00 m3
Powierzchnia dachu
230,10 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,00 m
Min. wymiary działki dł.
18,20 m
Min. wymiary działki szer.
23,35 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Juliusz Mały II
Rzut parter

Poddasze

Juliusz Mały II
Rzut poddasze

Elewacje

Juliusz Mały II
Elewacja przód
Juliusz Mały II
Elewacja boczna
Juliusz Mały II
Elewacja boczna
Juliusz Mały II
Elewacja tył

Rzut działki

Juliusz Mały II
Przekrój

Opis

Juliusz Mały II to atrakcyjny projekt domu utrzymany w tradycyjnej stylistyce. Zadaszone balkonem wejście prowadzi do wnętrza przejrzyście zaprojektowanego domu, przewidzianego dla rodziny 4-5 osobowej. Interesującą, otwartą strefę dzienną wyznaczają na parterze salon połączony z jadalnią i kuchnia. Dzięki stosunkowo dużym przeszkleniom przestrzeń, którą wydzielają te pomieszczenia, wydaje się być szczególnie efektowna. Na parterze przewidziano również gabinet z wejściem od strony salonu, łazienkę oraz część gospodarczą domu, na którą składają się spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze i dwustanowiskowy garaż. Centralnie rozmieszczony kominek pozwala na łatwe rozprowadzenie ciepła na obu kondygnacjach. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z trzema sypialniami oraz ogólnodostępną łazienką. Każda z sypialni posiada własny balkon, który zapewni relaks o każdej porze dnia i zachwyci najbardziej wymagających. Projekt domu Juliusz Mały II przewiduje możliwość aranżacji strychu, który stanowić może w przyszłości dodatkową przestrzeń użytkową. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym Juliusz Mały oraz bez garażu Juliusz Mały III. Projekt dostępny jest również w wersjach o większej powierzchni użytkowej: z garażem jednostanowiskowym - Juliusz, z garażem dwustanowiskowym - Juliusz II oraz bez garażu - Juliusz III, a także w wersji z inną aranżacją poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Juliusz Nowy, z garażem dwustanowiskowym - Juliusz Nowy II oraz bez garażu - Juliusz Nowy III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie