Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Jasmina I

3 750 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
162,30 m2
+ powierzchnia garażu
34,10 m2
Powierzchnia zabudowy
271,20 m2
Kubatura netto
565,10 m3
Powierzchnia dachu
364,40 m2
Kąt nachylenia dachu
25°
Wysokość budynku
5,50 m
Min. wymiary działki dł.
28,72 m
Min. wymiary działki szer.
28,42 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Jasmina I
Rzut parter

Elewacje

Jasmina I
Elewacja przód
Jasmina I
Elewacja boczna
Jasmina I
Elewacja boczna
Jasmina I
Elewacja tył

Rzut działki

Jasmina I
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jasmina I to piękny, reprezentacyjny dom parterowy. Klasyczne wykończenie elewacji podkreśla elegancję tego domu. Budynek podzielony jest na dwie części, pomiędzy którymi skrywa się duży, zadaszony taras, z zewnętrznym zapleczem kuchennym i grillem. Do wnętrza domu prowadzi wygodny wiatrołap. Lewe skrzydło domu to duża strefa dzienna, która obejmuje kuchnię z wyspą i spiżarnią, salon z kominkiem, przeszkloną jadalnię oraz oddzielony drzwiami salon telewizyjny. Prawe skrzydło domu to zlokalizowana od frontu część gospodarcza (garaż dwustanowiskowy oraz kotłownia) oraz część prywatna domowników. Warto zauważyć, że ta ostatnia została oddzielona drzwiami od pozostałej części domu. Zapewni to mieszkańcom ciszę i spokój podczas nauki czy odpoczynku. Znajdują się tutaj trzy sypialnie (jedna z garderobą) oraz duża łazienka. Projekt dostępny jest w wersji z nowoczesną elewacją - Ismena, oraz w wersji o większej powierzchni użytkowej - Jasmina II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop gęstożebrowy oraz lokalnie płyty monolityczne.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie