Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Ina II

3 650 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
156,10 m2
+ powierzchnia garażu
37,40 m2
Powierzchnia zabudowy
178,30 m2
Kubatura netto
583,70 m3
Powierzchnia dachu
205,60 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
59,90 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
7,70 m
Min. wymiary działki dł.
19,76 m
Min. wymiary działki szer.
22,91 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Ina II
Rzut parter

Poddasze

Ina II
Rzut poddasze

Elewacje

Ina II
Elewacja przód
Ina II
Elewacja boczna
Ina II
Elewacja boczna
Ina II
Elewacja tył

Rzut działki

Ina II
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Ina II to projekt wyjątkowego domu jednorodzinnego, z użytkowym poddaszem i dużym, dwustanowiskowym garażem. Na parterze zaplanowano ustawny wiatrołap, prowadzący zarówno do części gospodarczej (kotłownia z przejściem do garażu), jak i dziennej. W hallu znajdzie się miejsce na dwie, dyskretnie umieszczone, duże szafy. Pokój dzienny połączony jest przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Całość uzupełniają spiżarnia, łazienka oraz gabinet. Zabudowane schody prowadzą na poddasze, gdzie znajdują się trzy spore sypialnie (jedna z garderobą) oraz łazienka i pralnia. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Ina.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładzina kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie