Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Harold

3 650 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
156,30 m2
+ powierzchnia garażu
23,20 m2
Powierzchnia zabudowy
161,80 m2
Kubatura netto
651,50 m3
Powierzchnia dachu
262,00 m2
Kąt nachylenia dachu
45°
Wysokość budynku
8,60 m
Min. wymiary działki dł.
23,10 m
Min. wymiary działki szer.
23,00 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Harold
Rzut parter

Poddasze

Harold
Rzut poddasze

Elewacje

Harold
Elewacja przód
Harold
Elewacja boczna
Harold
Elewacja boczna
Harold
Elewacja tył

Rzut działki

Harold
Przekrój

Opis

Harold to ciekawy dom z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w ponadczasowym, klasycznym stylu. Uwagę przykuwa mocno zadaszony taras od strony ogrodowej. Do środka domu prowadzi ustawny wiatrołap. W hallu zaprojektowano niedużą łazienkę, kotłownię z przejściem do garażu oraz gabinet, dyskretnie umieszczony za schodami. Zapewni to ciszę i spokój podczas pracy lub nauki. Strefa dzienna to salon otwarty na jadalnię i kuchnię, która została tak rozplanowana, aby w łatwy sposób móc ją oddzielić, w ramach adaptacji, ścianką działkową. Na użytkowym poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz łazienka z pralnią. Warto podkreślić, że każda sypialnia ma własną garderobę.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie