Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Flawia II

2 835 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
108,10 m2
+ powierzchnia strychu
62,30 m2
Powierzchnia zabudowy
152,00 m2
Kubatura netto
545,10 m3
Powierzchnia dachu
216,00 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
7,30 m
Min. wymiary działki dł.
19,95 m
Min. wymiary działki szer.
21,70 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
1
Garaż
0

Parter

Flawia II
Rzut parter

Poddasze

Flawia II
Rzut poddasze

Elewacje

Flawia II
Elewacja przód
Flawia II
Elewacja boczna
Flawia II
Elewacja boczna
Flawia II
Elewacja tył

Rzut działki

Flawia II
Przekrój

Opis

Flawia II to prosty dom parterowy z poddaszem przewidzianym do adaptacji, bez garażu, o zwartej bryle opartej na bazie prostokąta, z dwuspadowym dachem, zaprojektowany z myślą o 4-5 osobowej rodzinie. Uroku domowi nadaje przeszklony wykusz, będący nie tylko ozdobą, ale również powiększający przestrzeń dzienną domu. Ze względów praktycznych w strefie wejściowej zlokalizowano pomieszczenie gospodarcze. Otwarta strefa dzienna zlokalizowana została w lewym skrzydle domu, z widokiem na ogród. Obejmuje ona przestronny salon z kominkiem i wyjściem na częściowo zadaszony taras, zlokalizowaną w wykuszu jadalnię oraz otwartą kuchnię z podręczną spiżarnią. W prawym skrzydle znajduje się część prywatna domowników - trzy sypialnie i łazienka. Zlokalizowane w hallu schody prowadzą na poddasze, które można zaadaptować na pomieszczenia mieszkalne. Można wówczas wyodrębnić dwie sypialnie (jedna z własną garderobą) oraz przestronną, ogólnodostępną łazienkę i pralnię. Atutem domu są występujące tylko na dwóch elewacjach skosy, dzięki czemu sypialnie na poddaszu są bardziej przestronne, komfortowe i ustawne. Ciepła kolorystyka elewacji, odpowiednio dobrane detale wykończeniowe, oraz prosta bryła sprawiają, że dom wpasuje się w każde otoczenie i zachwyci niejednego przyszłego inwestora. Projekt dostępny w wersji bez poddasza - Flawia, w wersji z poddaszem i garażem - Flawia III oraz w wersjach bez poddasza i o mniejszej powierzchni użytkowej: bez garażu - Flawia Mała, oraz z garażem jednostanowiskowym - Flawia Mała II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy i płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie