Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Fiona V

3 550 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
136,70 m2
+ powierzchnia garażu
36,00 m2
+ powierzchnia strychu
21,00 m2
Powierzchnia zabudowy
153,00 m2
Kubatura netto
604,30 m3
Powierzchnia dachu
232,80 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,60 m
Min. wymiary działki dł.
18,07 m
Min. wymiary działki szer.
25,74 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Fiona V
Rzut parter

Poddasze

Fiona V
Rzut poddasze

Elewacje

Fiona V
Elewacja przód
Fiona V
Elewacja boczna
Fiona V
Elewacja boczna
Fiona V
Elewacja tył

Rzut działki

Fiona V
Przekrój

Opis

Połączenie prostej klasycznej formy i minimalizmu detali oraz odpowiednie zestawienie jasnych elewacji z drewnem i płaszczyznami przeszkleń - wszystko to sprawia, że dom Fiona V ma nowoczesny, atrakcyjny wygląd. Ten dom z użytkowym poddaszem, dwuspadowym dachem, przylegającym do bryły głównej garażem, dzięki niezwykle funkcjonalnie rozplanowanemu wnętrzu będzie idealnym rozwiązaniem dla 4-6 osobowej rodziny. Parter domu to przede wszystkim reprezentacyjna i komfortowa część dzienna, gościnna. Obszerny salon z bezpośrednim wyjściem na częściowo zadaszony taras, kuchnia, która dzięki narożnym oknom staje się przestronna i idealnie doświetlona oraz zlokalizowana w wykuszu jadalnia, połączone są ze sobą poprzez zlokalizowany w centralnej części domu kominek, który na pewno umili niejeden jesienno-zimowy wieczór. Funkcji parteru dopełniają: dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny, bibliotekę czy gabinet, łazienka z miejscem na prysznic, wiatrołap z wielką szafą wnękową, zlokalizowana pod schodami spiżarnia oraz kotłownia, przez którą możemy dostać się również do garażu. Na poddaszu znajdują się dwa pokoje dla dzieci z wyjściem na balkon oraz sypialnia dla rodziców i łazienka z pralnią. Pomieszczenia te są wygodne, ustawne i jasne. Poprzez znajdującą się w hallu garderobę możemy dostać się do dodatkowego pomieszczenia nad garażem. Ze względu na sporą powierzchnię i odpowiednie doświetlenie pomieszczenie to może pełnić funkcję dodatkowej sypialni, siłowni, strychu - w zależności od potrzeb mieszkańców. Projekt dostępny jest w wersji z garażem: jednostanowiskowym - Fiona IV oraz bez garażu - Fiona VI. Projekt dostępny jest również w wersjach bez lukarny: Fiona (z garażem 1-st.), Fiona II (z garażem 2-st.) i Fiona III (bez garażu).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie