Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Fabia XI

3 400 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
132,90 m2
+ powierzchnia garażu
36,40 m2
Powierzchnia zabudowy
228,90 m2
Kubatura netto
494,20 m3
Powierzchnia dachu
327,30 m2
Kąt nachylenia dachu
25°
Wysokość budynku
6,80 m
Min. wymiary działki dł.
28,22 m
Min. wymiary działki szer.
22,32 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Fabia XI
Rzut parter

Elewacje

Fabia XI
Elewacja przód
Fabia XI
Elewacja boczna
Fabia XI
Elewacja boczna
Fabia XI
Elewacja tył

Rzut działki

Fabia XI
Przekrój

Opis

Fabia XI jest projektem klasycznego domu parterowego, który sprosta oczekiwaniom 4-5-osobowej rodziny. Strefa dzienna, rozpoczynająca się wiatrołapem, została wyraźnie oddzielona od pozostałej części domu. Przestronny salon z jadalnią wraz z kuchnią tworzą dużą i otwartą przestrzeń. W chłodne dni domownicy mogą cieszyć się ciepłem kominka zarówno w salonie jak i na zadaszonym tarasie. Dodatkowa spiżarnia pomieści sprzęty i artykuły kuchenne. Z hallu mamy dostęp do ogólnodostępnego wc. W strefie prywatnej zlokalizowano trzy sypialnie, największa z nich posiada własną garderobę i łazienkę. Z hallu mamy dostęp do dużej łazienki, pralni oraz garderoby. Strefa gospodarcza to dwustanowiskowy garaż połączony z pomieszczeniem gospodarczym, do którego mamy dostęp z wiatrołapu. Projekt dostępny jest w wersji bez garażu - Fabia; z garażem 1-st. - Fabia II i Fabia IV; z innym układem funkcjonalnym - Fabia VI, Fabia VIII, Fabia IX i Fabia XII; oraz o mniejszej powierzchni użytkowej - Fabia III, Fabia V, Fabia VII i Fabia X.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie