Porównanie projektów

Projekt domu Eryka II

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
128,60 m2
+ powierzchnia garażu
19,60 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
5,50 m2
+ powierzchnia strychu
13,90 m2
Powierzchnia zabudowy
147,60 m2
Kubatura netto
495,20 m3
Powierzchnia dachu
224,20 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,50 m
Min. wymiary działki dł.
20,52 m
Min. wymiary działki szer.
22,70 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Eryka II
Rzut parter

Poddasze

Eryka II
Rzut poddasze

Elewacje

Eryka II
Elewacja przód
Eryka II
Elewacja boczna
Eryka II
Elewacja boczna
Eryka II
Elewacja tył

Rzut działki

Eryka II
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Projekt nowoczesnego, wyróżniającego się z otoczenia domu, który podkreśli indywidualność właścicieli. Parter zaplanowany został jako wygodna strefa dzienna. Pokój dzienny połączony jest przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Tuż obok zaprojektowana została niewielka spiżarnia, z której można w ramach adaptacji zrezygnować, powiększając powierzchnię kuchni. Dostawiając natomiast ściankę działową można w prosty sposób oddzielić kuchnię od salonu. Środkową część domu zajmuje gabinet z bezpośrednim wyjściem na taras, schowek pod schodami, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze (pełniące również rolę pralni) z przejściem do garażu. Kotłownia umieszczona jest z tyłu garażu i posiada wyjście na zewnętrz, co jest szczególnie istotne dla osób planujących ogrzewanie paliwem stałym. Zabudowane schody prowadzą na poddasze, gdzie znajdują się trzy duże sypialnie (każda z wnęką na szafę), łazienka oraz strych. Strych pozostawia duże możliwości aranżacji przyszłym mieszkańcom. Poza swoją oczywistą rolą może doskonale pełnić funkcję pomieszczenia mieszkalnego - z możliwością podzielenia na dwa osobne pomieszczenia, np. sypialnię z garderobą. Projekt dostępny jest w wersji bez kotłowni za garażem - Eryka oraz w wersjach bez okapu: z kotłownią za garażem - Eryk II oraz bez kotłowni za garażem - Eryk, a także w wersji klasycznej - Safira.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz drewnianą. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).