Porównanie projektów

Projekt domu Eryk

3 500 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
128,90 m2
+ powierzchnia garażu
23,80 m2
Powierzchnia zabudowy
148,40 m2
Kubatura netto
531,20 m3
Powierzchnia dachu
99,60 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,60 m
Min. wymiary działki dł.
20,55 m
Min. wymiary działki szer.
22,90 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Eryk
Rzut parter

Poddasze

Eryk
Rzut poddasze

Elewacje

Eryk
Elewacja przód
Eryk
Elewacja boczna
Eryk
Elewacja boczna
Eryk
Elewacja tył

Rzut działki

Eryk
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Eryk to nowoczesny dom, o wyrazistych kształtach i kolorach. Na jasnym tynku elewacyjnym wyróżniają się ciemne akcenty w postaci stolarki okiennej, okładziny kamiennej przy garażu oraz czarnych płyt włókno-cementowych przy oknie na poddaszu. Eryk jest bardzo atrakcyjną propozycja dla 4-6 osobowej rodziny. Parter to wygodnie zaaranżowana przestrzeń do codziennego życia, we wszystkich jego odsłonach. Sofy, stół jadalniany i miejsce do przygotowywania posiłków tworzą jedną przenikającą się całość. Nadal jednak dominuje tu atmosfera spokoju i niczym nie zaburzonej harmonii. To umieszczony na środku kominek dodatkowo nadaje domowi swoistego charakteru. Sąsiadujący z salonem pokój, oddzielony od reszty pomieszczeń, może pełnić rolę pokoju gościnnego lub pokoju zabaw dla dzieci. Dzięki temu pokój dzienny zachowa świeżość, a dzieci będą przebywać tam gdzie ich rodzice. Z czasem pokój ten może zostać zamieniony na gabinet. Strefę mieszkalną z garażem jednostanowiskowym łączy wydzielone pomieszczenie gospodarcze, które podobnie jak sąsiadująca z kuchnią spiżarnia, pozwoli łatwiej zaprowadzić porządek i ukryć rzeczy tak by nie leżały na widoku. Na poddaszu strefę prywatną stanowią trzy pokoje z łazienką, a dodatkowo jeden pokój posiada funkcjonalną garderobę. Miejsce nad garażem zostało zaaranżowane na duży taras. Projekt dostępny w wersji z kotłownią umiejscowioną za garażem - Eryk II, oraz w wersjach z okapem: z jednym pomieszczeniem gosp. - Eryka, oraz z dwoma - Eryka II, a także w wersji klasycznej - Safira.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz płytami włókno - cementowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!