Porównanie projektów

Projekt domu Emilia Mała II

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
144,90 m2
+ powierzchnia garażu
33,30 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
9,60 m2
Powierzchnia zabudowy
156,50 m2
Kubatura netto
589,70 m3
Powierzchnia dachu
250,70 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
18,66 m
Min. wymiary działki szer.
22,70 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Emilia Mała II
Rzut parter

Poddasze

Emilia Mała II
Rzut poddasze

Elewacje

Emilia Mała II
Elewacja przód
Emilia Mała II
Elewacja boczna
Emilia Mała II
Elewacja boczna
Emilia Mała II
Elewacja tył

Rzut działki

Emilia Mała II
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Klasyczny dom z poddaszem użytkowym i dużym, dwustanowiskowym garażem. Na parterze zaplanowano otwartą, wspólną przestrzeń dzienną. Ustawna kuchnia wzbogacona została o niewielką spiżarnię. Z hallu jest przejście do podłużnej łazienki oraz gabinetu z bezpośrednim wyjściem na ogród. Z garażu przechodzi się prosto do kotłowni. Na poddaszu umieszczono cztery wygodne sypialnie (w tym jedna z osobną garderobą i łazienką) oraz łazienkę i pralnię. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Emilia Mała, a także w wersji o większej powierzchni użytkowej - z garażem jednostanowiskowym Emilia oraz Emilia II, oraz z garażem dwustanowiskowym Emilia 2G.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okadziną klinkierową i drewnianą. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).