Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Elena II

3 300 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
114,00 m2
+ powierzchnia garażu
18,80 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
11,00 m2
Powierzchnia zabudowy
117,20 m2
Kubatura netto
471,10 m3
Powierzchnia dachu
196,90 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,30 m
Min. wymiary działki dł.
18,24 m
Min. wymiary działki szer.
19,44 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Elena II
Rzut parter

Poddasze

Elena II
Rzut poddasze

Elewacje

Elena II
Elewacja przód
Elena II
Elewacja boczna
Elena II
Elewacja boczna
Elena II
Elewacja tył

Rzut działki

Elena II
Przekrój

Opis

Elena II - dom z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w klasycznym stylu, z nowoczesnymi akcentami wykończeniowymi, prosty i elegancki, o małej powierzchni użytkowej. Bardzo ciekawy efekt tworzą zastosowane na elewacjach płyty włókno-cementowe, szczególnie w połączeniu z okładziną drewnianą w ciepłych odcieniach. Funkcjonalnie Elena II spełni oczekiwania 4-osobowej rodziny. Parter to typowa strefa dzienna, z wyraźnym podziałem na poszczególne pomieszczenia. Pokój dzienny połączony z jadalnią tworzą jasną przestrzeń, doświetloną dużą ilością wysokich przeszkleń. Kuchnia połączona jest z hallem poprzez garderobę, z której jest również wejście do toalety. Z wiatrołapu przechodzi się do garażu, a dalej do pom. gospodarczego. Klatka schodowa zlokalizowana w hallu prowadzi na poddasze, gdzie zaplanowano trzy sypialnie (w tym jedną z osobną, dość sporą garderobą) oraz łazienkę z pralnią. Projekt dostępny w wersji z lukarną - Elena.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i płytami włókno-cementowymi (lub kamiennymi) oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie