Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Dionizos

2 835 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
141,60 m2
+ powierzchnia garażu
21,80 m2
+ powierzchnia strychu
7,90 m2
Powierzchnia zabudowy
142,80 m2
Kubatura netto
538,50 m3
Powierzchnia dachu
254,00 m2
Kąt nachylenia dachu
42°
Wysokość budynku
8,70 m
Min. wymiary działki dł.
19,62 m
Min. wymiary działki szer.
22,37 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Dionizos
Rzut parter

Poddasze

Dionizos
Rzut poddasze

Elewacje

Dionizos
Elewacja przód
Dionizos
Elewacja boczna
Dionizos
Elewacja boczna
Dionizos
Elewacja tył

Rzut działki

Dionizos
Przekrój

Opis

Z myślą o 4-5-osobowych rodzinach zaprojektowaliśmy projekt domu Dionizos. Zaproponowane rozwiązania funkcjonalne użytkowego poddasza projektu Dionizos zaspokoją oczekiwania zarówno dorosłych, jak i najmłodszych członków rodziny. Na parterze ulokowano część dzienną i gospodarczą oraz gabinet z wyjściem do ogrodu. Na poddaszu znajduje się część nocna z trzema sypialniami( w tym dwie z własnymi garderobami ), przestronna łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze(strych).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie