Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Dawid VII

3 400 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
103,40 m2
+ powierzchnia garażu
37,80 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,00 m2
+ powierzchnia strychu
35,60 m2
Powierzchnia zabudowy
140,80 m2
Kubatura netto
540,50 m3
Powierzchnia dachu
241,90 m2
Kąt nachylenia dachu
44°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
18,82 m
Min. wymiary działki szer.
22,12 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Dawid VII
Rzut parter

Poddasze

Dawid VII
Rzut poddasze

Elewacje

Dawid VII
Elewacja przód
Dawid VII
Elewacja boczna
Dawid VII
Elewacja boczna
Dawid VII
Elewacja tył

Rzut działki

Dawid VII
Przekrój

Opis

Dawid VII to piękny, klasyczny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Parter domu to strefa dzienna. Salon jest dość wyraźnie oddzielony przestrzennie od jadalni. Oddzielna kuchnia uzupełniona została o praktyczną spiżarnię. Całość funkcji dopełniają toaleta w hallu i garderoba, będąca jednocześnie przejściem do garażu. Na poddaszu umieszczono trzy wygodne, ustawne sypialnie, łazienkę oraz strych, dostępny z półpiętra. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Dawid VI, a także w wersjach o mniejszej powierzchni użytkowej - Dawid, Dawid II oraz Dawid III, lub większej - Dawid IV i Dawid V.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie