Porównanie projektów

Projekt domu Dawid III

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
91,80 m2
+ powierzchnia garażu
31,60 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
10,60 m2
+ powierzchnia strychu
30,40 m2
Powierzchnia zabudowy
130,60 m2
Kubatura netto
524,70 m3
Powierzchnia dachu
228,60 m2
Kąt nachylenia dachu
44°
Wysokość budynku
8,00 m
Min. wymiary działki dł.
18,20 m
Min. wymiary działki szer.
21,80 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Dawid III
Rzut parter

Poddasze

Dawid III
Rzut poddasze

Elewacje

Dawid III
Elewacja przód
Dawid III
Elewacja boczna
Dawid III
Elewacja boczna
Dawid III
Elewacja tył

Rzut działki

Dawid III
Przekrój

Opis

Dawid III to prosty dom z dwuspadowym dachem, o bardzo klasycznym stylu, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w każde otoczenie. Jego dodatkowym atutem są niskie koszty budowy. Mimo niewielkiej powierzchni użytkowej, układ pomieszczeń zapewnia wygodne życie przyszłym mieszkańcom. Wiatrołap ma miejsce na zabudowaną szafę. Bezpośrednio z wiatrołapu jest przejście do garderoby, a dalej do garażu i pomieszczenia gospodarczego. Tuż obok kuchni zaprojektowano niewielką, ale praktyczną spiżarnię. Wolne miejsce pod schodami wykorzystano na toaletę. Pokój dzienny połączony jest przestrzennie z jadalnią. Poddasze to trzy pokoje i wspólna łazienka. Strych nad garażem można w ramach adaptacji przekształcić w bardzo wygodny apartament dla Gospodarzy lub pokój hobby. Projekt można wykorzystać do zabudowy bliźniaczej. Projekt dostępny jest w wersji bez garażu - Dawid, oraz w wersji z garażem jednostanowiskowym - Dawid II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).